Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Disney+’ta İzleyebileceğiniz Beyin Sınırlarını Zorlayan Yapıtlar: Bulmacalarla Dolu ve Suç Dolu En İyi 6 Film

Disney+ platformunda keyifle izleyebileceğiniz, gizemli bulmacalar ve sürükleyici cinayetlerle dolu en iyi 6 suç filmler listesini sizler için paylaştık!

Disney+ platformunda keyifle izleyebileceğiniz,


Disney+’da sizi suçlarla dolu bir evrene sürükleyecek en iyi 6 suç filmi listesinde cinayetlerden uyuşturucu çetelerine, bağlantılı ipuçlarından suçlulara, her birinin kendine özgü dünyasında kaybolmaya hazır mısınız? Gizemli bulmacalarla dolu, adrenalin dolu, akıllara durgunluk veren suç filmleriyle suç ve gerilim dünyasına dalın!

Disney+ üzerinde izleyebileceğiniz bu muhteşem filmlerle gerçekliğin sınırlarını zorlayın ve suçun derinliklerine iniş yapın! Suçun en ürkütücü ve merak uyandıran yönleriyle karşılaşacak, zekanızı ve mantığınızı sonuna kadar kullanacak, her bir filmin içine hapsolacak ve suçun gizemli dünyasına adım atacaksınız. Bu eşsiz listeyle, Disney+’ın sunduğu en iyi suç filmlerini keşfedin ve kendinizi suçlarla dolu bir evrende bulun!

1.Zor Ölüm: Ölmek için Güzel Bir Gün

John, asi oğlu Jack’e yardım etmek için Moskova’ya gönderilir ve burada ilk defa yabancı bir toprakta kendisini bulur. Ancak bilmediği bir şey vardır: Jack aslında CIA ajanıdır ve bir nükleer silah soygununu durdurmaya çalışmaktadır. İki McClane, Rus yeraltı dünyasının peşine düşer ve savaşa doğru geri sayım yaparken, farklı yöntemleri kullanmak zorunda kalacaklardır. Bu tehlikeli görevde, baba ve oğul McClane, hızlı düşünme ve cesaretlerini kullanarak birlikte çalışmalı ve düşmanlarının peşinden koşarken hayatta kalmak için ellerinden geleni yapmalıdır.

2.Bad Company

Jake, bir görev için İstanbul’a atanır ve burada karşısına, kendisini kontrol altına almaya çalışan CIA ajanı Kevin Pope çıkar. Jake, Pope’un hayati bir görevi tamamlamasına yardım etmek zorunda kalır. Ancak bu görev, hem onların hayatlarını hem de aralarındaki aşkı tehlikeye atar.

3.Butch Cassidy and the Sundance Kid

Butch ve Sundance, yıldızı batan banka soygunlarıyla ünlenmiştir. Film, ikilinin güneybatı Amerika Birleşik Devletleri’ndeki soygunlarının ardından Kuzey Amerika’ya kaçtıkları ve burada bir dizi soyguna giriştikleri dönemi konu alır. Bu son yolculuklarında, ikili yasa dışı faaliyetlerinin sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

4.Nightmare Alley

Carlisle, sirk dünyasında bir büyücünün yardımıyla kendini psikolog olarak tanıtır ve insanların sırlarını çalarak haksız kazanç sağlamaya başlar. Ancak bir gün, gerçek bir psikiyatrist olan Lilith Ritter ile karşılaşır ve onun rehberliğiyle gerçek bir psikolog olmayı öğrenir. Aynı zamanda sirkte çalışan güzel bir kadın olan Molly ile de duygusal bir ilişki yaşar.

5.Trance

Simon, bir müze soygununda bir tabloyu çalmak isterken Franck tarafından vurulur ve tablonun nerede olduğunu hatırlamaz. Franck, Simon’u tablonun yerini hatırlaması için bir hipnoterapist olan Elizabeth Lamb ile tanıştırır. Hipnotik terapi sürecinde, Simon’un geçmişiyle ilgili sırlar ortaya çıkar. Ancak terapinin ilerlemesiyle birlikte, kontrol tamamen kaybolur ve olaylar beklenmedik bir şekilde karmaşık hale gelir.

6.Stuber

Stu, bir gün tesadüfen Vic’in taksi şoförlüğünü üstlenir ve onu Los Angeles’ta gerilim dolu bir kaçış turuna çıkarmaya ikna etmeye çalışır. Ancak Vic, sert ve acımasız bir polis olarak her şeyi daha da karmaşıklaştırır. Stu ve Vic, çetenin peşine düşerken birbirlerine bağımlı hale gelirler ve beklenmedik bir şekilde güçlü bir dostluk oluşur.