Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Casper, bireysel ve kurumsal kullanımlarda “AIO” modellerine güveniyor

Casper, bireysel ve kurumsal kullanımlarda “AIO” modellerine güveniyor

Casper, bireysel ve kurumsal


Casper, ihtiyaç duyulan tüm teknolojik ve tasarım gereksinimlerini karşılaması nedeniyle ev veya ofislerde Nirvana AIO A700 ve Nirvana AIO A600 modellerinin kullanılmasını öneriyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, modern çalışma tarzlarına ve bireysel kullanım ihtiyaçlarına göre bilgisayar tercihleri şekilleniyor. Bireysel tüketiciler için güçlü donanımların trend tasarımlarla buluşması önem taşırken, kurumsal süreçlerde ise daha çok performans, ergonomi ve düşük enerji tüketimi ön plana çıkıyor.

Casper’ın tüketici tercihlerinden yola çıkarak bireysel ve kurumsal alanlar için ürettiği “all-in-one” (AIO) bilgisayarlar, ayarlanabilir stant, dokunmatik ekran opsiyonu ve çerçevesiz ekran seçenekleri ile üretkenliği artırıyor.

Gün boyunca bilgisayar başında olan ve yüksek verimlilik gereksinimi duyan kişiler için özel olarak üretilen Nirvana AIO A700 ve Nirvana AIO A600 modelleri, ev veya ofislerde ihtiyaç duyulan tüm teknolojik ve tasarım gereksinimlerini kullanıcılarına sunuyor.

– Tek bir monitör kadar alan kaplıyor

AIO bilgisayar modellerinin geliştirilmesinde, yer tasarrufu göz önünde bulunduruluyor. Tek bir monitör kadar alan kaplayan bu modeller, masaüstü bilgisayarlar için gereken kabloların ve geniş kasaların oluşturduğu gereksiz kablo kullanımını sona erdiriyor ve istenildiği zaman ekranı, başka yerlere taşınıyor.

Casper’ın sağladığı ayrıcalıklı konfigürasyon seçeneği sayesinde kullanıcılar, AIO modellerini yüzlerce teknoloji ve donanım seçenekleri arasından mevcut ihtiyaçlarına göre özelleştirebiliyor. Bu sayede AIO bilgisayarlar, performans ve verimliliğin elde edilebilmesi için tüm engelleri ortadan kaldırıyor.

Nirvana AIO A700, 10 parmak dokunma özelliğine sahip panelle konfigüre edilebilir yapısıyla öne çıkıyor. Intel’in 12. ve 13. nesil mobil veya desktop anakart seçeneklerinin yanı sıra desktop modellerde, i9 işlemciye kadar destek veriliyor. 2.1 MP gerçek çözünürlük sunan Nirvana A700’ün kamerası, “tak çıkar” yapıdaki tasarımıyla güvenli bir iş ortamı sağlıyor. Yüksek görüntü ve ses kalitesini eşsiz bir deneyimle sunan Nirvana A700 iş bilgisayarlarında, kullanım bittiği an kamera, kolayca gizlenebiliyor. Nirvana AIO A600 modeli ise birçok AIO bilgisayarda bulunmayan “dahili speaker” özelliğiyle öne çıkıyor.

Piyasaya sunulan yeni AIO modellerinde, son teknolojilerin gelişimiyle enerji verimliliği de üst seviyeye çıkarıldı. Casper Nirvana AIO A700, çevre dostu tasarımının yanı sıra enerji tasarrufu sağlayan yüzde 89 adaptör verimliliği ve “Energy Star” sertifikası ile rakiplerinden farklılaşıyor.

Çerçevesiz ekran özelliğinin yanı sıra sağlığı gözeten ergonomik ayarlanabilir standıyla Casper Nirvana AIO A700, kurumsal hayatın zorlu süreçlerini kolaylaştırıyor. Göz sağlığının korunmasına destek sağlayan “Low Blue Light” özelliğiyle bilgisayar ekranından gelen zararlı ışıkları engelleyen Nirvana AIO bilgisayarlar, donanım ve tasarım bileşenleriyle uzun yıllar kullanılabilecek teknolojiye ve dayanıklılığa sahip. Nirvana AIO A700 modeli, 2’den 5 yıla kadar uzatılabilen garanti paketleri imkanı sunuyor. Aynı zamanda yerinde servis imkanı ile yaşanabilecek sorunlar, kısa sürede çözülüyor.