Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Erin coşkuyla karşılandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara’da düzenlenen aday tanıtım toplantısında Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterdiği eski Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, kentte coşkuyla karşılandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara’da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı’nda Mardin Büyükşehir  Belediye Başkan adaylığı açıklanan eski  Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin  için Mardin Prof. Dr. Aziz Sancar Havalimanı’nda karşılama töreni düzenlendi.

Coşkulu kalabalık tarafından karşılanan eski Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, konvoy eşliğinde Atatürk Kültür Merkezi’ndeki düzenlenen programa katıldı.

Programda açıklamada  bulunan eski Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, yaklaşık 35 yıllık memuriyet ve siyasi hayatında yurt içinde ve dışında birçok programa katıldığını ancak şimdiki kadar duygu yüklü bir anı hatırlamadığını söyledi.

Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin yaptığı açıklamada şu ifadelere  yer verdi;  “Mardin’in bir evladı olarak büyük bir sorumluluk ve onur olarak kabul ettiğim Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak karşınızdayım. Mardin eşsiz bir şehir, medeniyetin beşiği. Tarımın, ticaretin, lojistiğin tam merkezinde yer alan en önemli şehirlerden biri. Turizmde dünyanın sayılı merkezleri ile büyük mücadeleyi ortaya koyabilecek zenginliğe sahip bir iliz. Bütün ilçelerimiz dünyada ilgili sektörlerle rekabet edebilecek potansiyele sahip. Özellikle AK Parti hükümetleri döneminde Cumhurbaşkanımız liderliğinde Mardin’imizin yıllarca birikmiş sorunlarının önemli bir bölümü ortadan kaldırıldı. Bütün bunlara rağmen Mardin ticarette, ulaşımda, altyapıda ve turizmde hak ettiği noktada değil çünkü Mardin, çok daha büyük bir potansiyeli ve zenginliği barındırıyor. Büyükşehir Belediyesini birlikte aldığımızda çok kısa sürede Mardin, dünyanın gündemine oturacak. “dedi.