Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Özyavuz’un eğitim-öğretim yılı mesajı

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 2023-2024 eğitim öğretim yılı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Harran Belediye Başkanı Mahmut


Öğretmen ve öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılını kutlayan Başkan Özyavuz, şöyle konuştu:

 ”Bin bir zorluk ve fedakârlıklarla büyüttüğümüz, gözümüz gibi sakındığımız ve en güzel hayalleri onlar için kurduğumuz canımız evlatlarımız yarın itibariyle okullarına başlayacaklar. Daha güzel ve daha güçlü bir Türkiye için adeta bir bayrak yarışı olan eğitim sistemimizde, dünün öğrencileri eğitimlerini tamamladılar ve aldıkları eğitimle bürokrasiden, siyasete, mühendislikten tarıma, teknolojiden turizme birçok farklı alanda bu ülke için çalıştılar bu ülke için ürettiler. Başarıları ile atalarımızın bizlere emaneti olan bu cennet vatanı geliştiren, üreten ve uygulayan dünün öğrencilerinden vazifelerini devralacak olan öğrencilerimiz için yarın sabah ders zili çalacak.

 Sizlere daha iyi bir eğitim vermek için gerek devletimiz gerekse Milli Eğitim Bakanlığımız her türlü destek ve yatırımının yanında bizlerde Harran Belediyesi olarak başta kırtasiye, kılık kıyafet, okul onarımı gibi eğitiminiz için elzem olan ne varsa yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Biliyor ve inanıyoruz ki bizi ancak ve ancak eğitim kurtarır, güzel yarınlara taşır. Her geçen gün büyük bir hızla gelişen dünyada, ülkemizi gururlandıracak başarılar sizlerin alacağı eğitime ve gayretinize bağlıdır.

Bu duygularla;

Başta Harran’ımızda ki öğrenciler olmak üzere, öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize ve eğitim camiasının bütün kademelerine hayırlı olması temennisi ile 2023- 2024 Eğitim Öğretim döneminde başarılar diliyor, saygı sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.” İfadelerini kullandı.