Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Işık’tan yerel seçim açıklaması!

Başkan Işık’tan yerel seçim açıklaması!

Başkan Işık’tan yerel seçim


Geçtiğimiz günlerde DEVA Partisi  Şanlıurfa İl Başkanlığına atanan Mustafa Işık önemli açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçiminde İl Başkanlığından istifa eden Deva Partisi Kurucu  Başkanı Ahmet Tüysüz’ün boşalan koltuğuna geçen DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Işık Urfanatik mikrofonlarına önemli açıklamalarda bulundu.

“ŞU ANA KADAR DA YÜKSEK KAYIT SAYIMIZ VAR”
 Yaptığı açıklamada İl Başkanı Mustafa Işık şu ifadelere  yer verdi: “Sayın genel başkanımız Ali Bey’in görevlendirmesi ile bu işe başladık. Son iki gündür hem Instagram hem Facebook hem de televizyon haberlerinde aşırı bir yoğunluk var. Deva Partisi Şanlıurfa il olarak sıfırdan yeniden kurulmaya başladı. Herkese kapımızın açık olduğunu söylemiştik. Şu an önümüzde yerel seçimler var. Yerel seçimler  için bize adaylarımızı soruyorlar. Biz herkese aday gösterebiliriz ama aday listemizi şu an kimseye yansıtamayız. Diğer partilerin aday göstermesi şu an önemli bir noktada değil. Biz kendi derdimizi, il yönetimimizi, ilçe yönetimimizi, çalışmak isteyenleri ve gerçekten Urfalılar olarak Urfa’ya hizmet etmek isteyenleri çağırmaya geldik. Şu ana kadar da yüksek kayıt sayımız var. Sistemi yetişemiyoruz. Bunu neticeler için genel merkezden yardım istedik. Bu şekilde çalışmaya devam ediyoruz”
“ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZI AÇIKLAYACAĞIZ”
Amacımız, insanlar bir binanın içine tıkılmasın, insanlar ulaşmak istediği her insana ulaşsın. Ve bizim partimiz herkese kapısı açık olduğu için ben burada otelde, şehrin merkezinde bir yerde insanları buraya davet ettim. Kim arıyorsa gelsin lütfen bir çayınızı için, bize bir anlatın ne istiyorsunuz ya da biz ne yapabiliriz sizin için. Bu şekilde bir çalıştayımız var. Ve bu bence sanırım Şanlıurfa’da ilk kez böyle bir şey yapılıyor. Yeni yeni şeylerle biz Şanlıurfa’ya hizmet etmeye hazırız. Derdimiz belediye başkanlığı, meclis üyesi bu şey değil, Urfa’ya hizmet edecek insanları bir araya getirmek. Yani ben dün de bir açıklama yaptım. Bize talepler var. Bu taleplerin içinde eski belediye başkanları, eski adaylar var. Ama biz önceliğimizi ve ilçe yönetimimizi hemen oluşturmak. Bunu da üç gün içinde, dört gün içinde bitireceğiz. Ayın on beşinden önce biz belediye meclis adaylarımızı açıklayacağız. Ayın on beşinden sonra Belediye başkan adaylarımızı açıklayacağız.