Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakan Yusuf Tekin’den Urfalı şehit Abdulkadir İyem’in ailesine taziye ziyareti

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bulunan üs bölgesine sızmaya çalışan teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Şanlıurfalı Piyade Uzman Çavuş Abdulkadir İyem’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf


Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından öğretmenlere verilen “40 Bin Öğretmene Bisiklet Dağıtım Töreni”ne katıldı. Prof. Dr. Alaeddin Yavaşca Eğitim ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen bisiklet dağıtım töreninde açıklamada  bulunan Bakan Tekin, yerel yönetimlerle daima iş birliği içinde olduklarını ve bu anlamda onlara ayrı sempati duyduğunu söyledi.

Bakan Yusuf Tekin, açıklamasında şu ifadelere  yer verdi: “Bunun yanında müzisyenliği ve sanatkarlığı bulunuyordu rahmetlinin. Bizlerin de eğitimci olarak bir sürü başka rolümüz var. Bugün buradaki etkinlik de bizim, gençlerimizin, çocuklarımızın doğaya ve gelecek kuşaklara  olan borcumuz… Doğayı tasarruflu kullanmak, etkin kullanmak, zarar vermeden kullanmak  için gelecek kuşaklara borcumuz var. Bu anlamda bu proje buna da hizmet edecek. Ama biz de asli görevimizin yanında topluma örnek olma anlamında gelecek kuşaklara olan ödevlerimizi hatırlatma anlamında birbiriyle çok güzel örtüşen bir proje bu. “dedi.