Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bakan Yerlikaya son dakika duyurdu!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Mavi Bülten’le aranan ve Rusya’da faaliyet gösteren “Thieves in Law” Organize Suç Örgütü Yöneticilerinden Shamil Amirov’un İstanbul’da yapılan “KAFES-15” operasyonuyla yakalandığını duyurdu.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya,


İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya önderliğinde başarılı operasyonlara devam ediliyor. Yapılan başarılı opersyonlardan birisi de İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünden geldi. Mavi bülten çıkarılan Shamil AMIROV’un İstanbul Sarıyer’de yaşadığı tespit edilmiş ve Kafes-15 operasyonuyla yakalandı.

Bakan Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Mavi Bülten’le aranan ve Rusya’da faaliyet gösteren “Thieves in Law” Organize Suç Örgütü Yöneticilerinden “Shamil AMIROV” İstanbul’da yapılan “KAFES-15” Operasyonuyla yakalandı.

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce organize suç örgütü üyesi olduğu ve dolandırıcılık suçundan İnterpol tarafından hakkında Mavi bülten çıkarılan Shamil AMIROV’un İstanbul Sarıyer’de yaşadığı tespit edilmiş ve Kafes-15 operasyonuyla yakalanmıştır.

Operasyonu düzenleyen Kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum. Ülkemizi uluslararası ve ulusal organize suç örgütlerinden temizlemeye kararlıyız. Bir bir yakalayıp Adalete teslim edeceğiz.