Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ak Partili Bekir Bozdağ’dan önemli karar: 100 Milletvekili konuşacak

TBMM Genel Kurulu’nda, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Cumhuriyet’in 100. yıl dönümü vesilesiyle 100 milletvekiline söz hakkı verme kararı aldı.

TBMM Genel Kurulu'nda, Ak


Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmada Cumhuriyetin bu özel gününü coşkuyla ve gururla kutladığını ifade etti. Ayrıca, Gazi Meclis’in kuruluşunda emeği geçenleri minnetle andı ve Cumhuriyetin 100. yılında daha fazla gelişmesi ve demokratik niteliğini güçlendirmesi dileğinde bulundu.

100 MİLLETVEKİLİNE 1 DAKİKALIK SÖZ HAKKI VERİLECEK

Bekir Bozdağ, yarınki oturumda 100 milletvekiline birer dakika süreyle söz vererek, Cumhuriyetin 100. yılına dair mesajlarını tarihe kaydetmek isteyen her milletvekilini bu anlamlı etkinliğe davet etti.

Ak Partili Bekir Bozdağ, Genel Kurulunda yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılının ilk iş gününü, ilk birleşimini Yüce Allah’ın adıyla, Bismillahirrahmanirrahim diyerek açıyorum. Başta Cumhuriyetimizin banisi ve Cumhuriyetimizi kabul ve ilan eden Gazi Meclisimizin Başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Cumhuriyetimizi yüz yıl önce kabul ve ilan eden Gazi Meclisimizin şerefli her bir üyesini hayır, dua, rahmet, minnet ve şükranla yad ediyorum; her birinin ruhu şad, mekanı cennet olsun. Cumhuriyetimizin 100. yılında ve Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılının ilk iş günü olan bu vakitte bizlere Gazi Meclisimizin üyesi ve aziz Türk milletinin birer temsilcisi olma şerefi ve onurunu bahşeden Yüce Allah’a hamdediyor, şükrediyoruz. Umarım Gazi Meclisimiz, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında aziz milletimizi ve devletimizi her alanda daha da geliştirecek, Cumhuriyetimizin demokratik cumhuriyet vasfını daha da güçlendirecek nice hayırlı ve yararlı çalışmalara ve eserlere imza atacaktır.” dedi.