Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ahmet Yetimoğlu’ndan Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde basının demokrasi için önemini vurguluyor.

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa


Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Yetimoğlu, mesajında basının demokrasilerin vazgeçilmez unsuru olduğunu vurgulayarak, gazetecilerin kamuoyunun aydınlatılmasında önemli bir role sahip olduğunu belirtti. Ayrıca, doğru ve tarafsız bilgiye kısa sürede ulaşılmasını sağlayan gazetecilik mesleğinin büyük sorumluluk taşıdığını da dile getiren Başkan Yetimoğlu, çağdaş ve katılımcı demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan basının önemine vurgu yaptı. Bu mesajla, gazetecilerin toplum için taşıdığı değere dikkat çekerek, onların emeklerini takdir etti.Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu’ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.Mesajında basının demokrasilerin vazgeçilmez bir unsuru olduğunu belirten Başkan Yetimoğlu, kamuoyunun aydınlatılmasında da gazeteci
Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında basının demokrasilerin vazgeçilmez bir unsuru olduğunu belirten Başkan Yetimoğlu, kamuoyunun aydınlatılmasında da gazetecilerin önemli bir görev üstlendiğini vurguladı.

Doğru ve tarafsız bilgiye kısa sürede ulaşılmasını sağlayan gazetecilik mesleğinin, bu anlamda sorumluluğunun da büyük olduğunu kaydeden Başkan Yetimoğlu, mesajında şu ifadeler yer verdi: “Çağdaş ve katılımcı demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından olan basınımız; kamuoyunu bilgilendirmek, vatandaşlarımızla kurumlar arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine yardımcı olmak, vatandaşlarımızın haber alma hakkını tarafsız, ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışıyla yerine getirmek gibi birçok önemli görevler üstlenmektedir.

Ahmet Yetimoğlu’nun bu önemli gün vesilesiyle yayımladığı bu mesaj, gazetecilik mesleğinin ne kadar değerli ve kıymetli olduğunu bir kez daha hatırlatmaktadır. Demokrasinin güçlenmesinde, toplumun aydınlatılmasında ve bilgilendirilmesinde gazetecilerin önemli rolü unutulmamalıdır.

Doğru ve tarafsız bilgiye kısa sürede ulaşılmasını sağlayan gazetecilik mesleğinin, bu anlamda sorumluluğunun da büyük olduğunu kaydeden Başkan Yetimoğlu, mesajında şu ifadeler yer verdi:“Çağdaş ve katılımcı demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından olan bas
Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mesajında basının demokrasilerin vazgeçilmez bir unsuru olduğunu belirten Başkan Yetimoğlu, kamuoyunun aydınlatılmasında da gazetecilerin önemli bir görev üstlendiğini vurguladı.

Doğru ve tarafsız bilgiye kısa sürede ulaşılmasını sağlayan gazetecilik mesleğinin, bu anlamda sorumluluğunun da büyük olduğunu kaydeden Başkan Yetimoğlu, mesajında şu ifadeler yer verdi:

“Çağdaş ve katılımcı demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından olan basınımız; kamuoyunu bilgilendirmek, vatandaşlarımızla kurumlar arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine yardımcı olmak, vatandaşlarımızın haber alma hakkını tarafsız, ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışıyla yerine getirmek gibi birçok önemli görevler üstlenmektedir.